Marvels Spider-Man Miles Morales-FLT

Marvel's Spider-Man Remastered'daki olayların ardından genç Miles Morales, yeni bir Örümcek Adam olarak akıl hocası Peter Parker'ın izinden giderken yeni evine alışıyor. Ancak şiddetli bir güç mücadelesi yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahraman, büyük gücün yanında büyük sorumluluk da getirmesi gerektiğini fark eder. Miles, Marvel's New York'un tamamını kurtarmak için Örümcek Adam kılığına bürünmeli ve buranın sahibi olmalıdır.Temel Özellikler The Rise of Miles Morales
Miles Morales, kendisini akıl hocası Peter Parker'dan ayıran patlayıcı güçleri keşfeder. Muhteşem ağ fırlatma akrobasi, alet ve becerilerinin yanı sıra benzersiz, biyo-elektrik zehir patlaması saldırılarında ve gizli kamuflaj gücünde ustalaşın.
Güç İçin Bir Savaş
Marvel'ın New York'unun kontrolü için sinsi bir enerji şirketi ile yüksek teknolojili bir suç ordusu arasında bir savaş çıktı. Savaşın tam ortasındaki yeni eviyle Miles, bir kahraman olmanın bedelini öğrenmeli ve büyük iyilik için neyi feda etmesi gerektiğine karar vermelidir.
Canlı Yeni Bir Ev
Miles bir aidiyet duygusu ararken, yeni, canlı ve hareketli mahallesinin karlı sokaklarında gezinin. Kişisel hayatı ile suçla mücadele hayatı arasındaki çizgiler bulanıklaştığında, kime güvenebileceğini ve gerçekten evde olmanın nasıl bir his olduğunu keşfeder.PC Özellikleri PC İçin Optimize Edilmiş Grafikler
Çok çeşitli cihazlara uyarlanacak çeşitli grafik kalitesi seçeneklerinin, kilidi açılmış kare hızlarının ve performans artırıcı NVIDIA DLSS 3 ve NVIDIA DLSS 2, görüntü kalitesini iyileştiren NVIDIA DLAA ve gecikmeyi azaltan NVIDIA Reflex gibi diğer teknolojiler için desteğin keyfini çıkarın. Yükseltme teknolojileri AMD FSR 2.1, Intel XeSS ve IGTI da desteklenmektedir.
Işın izlemeli yansımalar ve gölgeler*
Göz alıcı ışın izlemeli yansıma ve ışın izlemeli gölge seçenekleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kalite modlarıyla şehrin canlandığını görün.
Ultra Geniş Monitör desteği**
16:9, 16:10, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlükleri dahil olmak üzere çeşitli ekran kurulum desteğiyle Marvel's New York'un sinematik manzaralarını izleyin. Üçlü monitör kurulumlu 48:9 çözünürlükler, NVIDIA Surround veya AMD Eyefinity ile uyumludur.
Kontroller ve Özelleştirme
Kablolu bir USB bağlantısında bir PlayStation DualSense™ denetleyici kullanarak sürükleyici dokunsal geri bildirim ve dinamik tetikleme efektleri aracılığıyla Örümcek Adam olarak oynamanın nasıl bir şey olduğunu hissedin. Çeşitli özelleştirilebilir kontrol seçenekleriyle tam fare ve klavye desteğinin keyfini çıkarın.
*Uyumlu PC gereklidir
**Uyumlu PC ve görüntüleme cihazı gereklidir


Tür: Aksiyon, Macera
Geliştirici: Insomniac Games, Nixxes Software
Yayıncı: PlayStation PC LLC

Sürüm Adı: Marvels_Spider-Man_Miles_Morales-FLT
Boyut: 39,1 GB
Bağlantılar: STEAM |

Kod:

https://nitroflare.com/view/23426DB558313CA/flt-marvels_spider-man_miles_morales.iso
https://turb.pw/84kxortjjnsb/flt-marvels_spider-man_miles_morales.iso.html
https://drop.download/g57mv40jeffa