Chernobylite-CODEX

Chernobylite , Farm 51'in geliştiricilerinden bir Bilim Kurgu Hayatta Kalma Korku RPG'sidir . Çernobil'in dışlama bölgesinin hiper gerçekçi, 3D taranmış çorak arazisinde geçen Çernobil Santrali'nin eski çalışanı ve fizikçi Igor'un rolünü üstleneceksiniz, 30 yaşındaki nişanlısının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasını araştırmak için Pripyat'a geri döneceksiniz. yıllar önce.
Gerçeği ortaya çıkarmak için arayışınızda düşman askeri mevcudiyet, diğer takipçiler ve doğaüstü yaratıkların yanı sıra sert ve affetmeyen ortamla yarışın.
Hayatta kalma, komplo, korku, aşk ve takıntıdan oluşan heyecan verici bir maceraya hazır olun.
Korkularından kurtulabilir misin? #EnterÇernobil | #SurviveYourKorkuları


Günlük operasyonlarınızı ve gezilerinizi planlamak için bir temel oluşturun. Gadget'lar yapmak, tuzaklar ve silahlar oluşturmak veya mevcut ekipmanı ihtiyaçlarınıza göre değiştirmek için iş istasyonlarını kullanın.
Yoldaşlar, hayatta kalmanızın ve yolculuğunuzun çözümünün anahtarıdır. Her gün, dikkatli bir şekilde planlamayı ve kaynakların ve görevlerin yoldaşlarınıza atanmasını gerektirir.
Bölgede hayatta kalmak kolay değil ve yoldaşlar öldükçe ve erzak azaldıkça her gün yeni zorluklar getiriyor. Gizli yayınlarla tespit edilmekten kaçının veya açık silahlı saldırıya geçin. Tehlike her köşede pusuda.
Hiçbir oyun aynı değildir. Seçimleriniz gibi hikaye de sizin elinizde. Yoldaşlarınıza güvenip güvenmeyeceğinizi akıllıca seçin, kaynakları hayatta kalmak veya araştırmak için kullanın ve çatışmalarla yüzleşin veya onlardan kaçının. Gelecek size kalmış.


Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO, Simülasyon
Geliştirici: The Farm 51
Yayımcı: The Farm 51

Yayın Adı: Chernobylite-CODEX
Boyut: 29.3 GB
Bağlantılar: STEAM |Kod:
https://turb.cc/bcqm7fpmn97u/codex-chernobylite.iso.html
https://nitro.download/view/72FE9E827AAC523/codex-chernobylite.iso
https://rg.to/file/2af31e147c861ef45516c4ad504ed93e/codex-chernobylite.iso.html
https://drop.download/xghvwz1fcx7x/codex-chernobylite.iso