Wave Break-FLT

Wave Break, arcade kaykay klasiklerinden ilham alan dünyanın ilk kaykay oyunudur. Patlayıcı 80'lerin suçla dolu Miami Vice temalı dünyasında yolunuzu kırın, yakalayın, tekme atın ve ateş edin.
Epizodik tek oyunculu kampanyanın, dereceli çevrimiçi çok oyunculu, çoklu özel oyun modlarının ve gelişmiş bir park yaratıcısının keyfini çıkarın. Tropik sahillerden donmuş tundralara, dalgalara binin ve dünyanın en büyük stil kombinasyonunu elde edin.


// ÖZELLİKLERİ //

  • TEK OYUNCU KAMPANYASI - Tanıdık hedefler, koleksiyonlar ve yüksek puanlı görevlerle kendinize meydan okuyun. Wave Break'in olağan şüphelileri arasındaki rekabet, silahlar, kickflips ve kan parası içeren epizodik bir hikayede oynadığı için kaykay ya da öl.
  • ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU – Çevrimiçi sıralamalı çöpçatanlıkta en iyi çetin şampiyon olmak için yarışın veya özel oyun modlarında çevrimiçi arkadaşlarınızla grup oluşturun. 4 adede kadar yerel oynatıcı bölünmüş ekranı desteklenir.*
  • ÇOKLU OYUN MODLARI - Trick Attack'ta yüksek puanlar için yarışın, Deathmatch'te savaşın veya Free Play modunda pratik yapın ve becerilerinizi geliştirin.
  • PARK YARATICI – Gelişmiş oyun içi Park Oluşturucumuzu kullanarak hayallerinizdeki parkı yaratın! Arkadaşlarınızla ÇEVRİMİÇİ oluşturun ve düzenleyin ya da süper odak için tek başınıza yapın. [Özel görüntüler, 3D modeller yükleyin ve parklarınızı Steam Atölyesi'nde paylaşın.
  • ÖZELLEŞTİRME – Maksimum stil için yüzlerce özel giysinin yanı sıra tekneleriniz için tonlarca çıkartma ve süslemenin kilidini açın. Oynadıkça ve para kazandıkça istatistikleri yükseltin ve teçhizatın kilidini açın.
  • AKIM GÜVENLİ SES PARÇASI – Timecop1983, Kalax ve daha fazlası gibi sahnedeki en iyi synthwave sanatçılarından bazılarının orijinal şarkılarını içeren Wave Break'in taze ve %100 akış güvenli film müziğini dinleyin!

* Not: Yerel çok oyunculu oyun kumandası gerektirir.
Motorlu Teknecilik için M Derecesi*
Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Spor
Geliştirici: Funktronic Labs
Yayımcı: Funktronic Labs

Yayın Adı: Wave_Break-FLT
Boyut: 2,6 GB
Bağlantılar: STEAM |Kod:
https://nitro.download/view/38C8BA7D3D45201/flt-wave_break.iso
https://dropapk.to/mapbf6sck5o8/flt-wave_break.iso
https://turb.cc/x01eqlzf3rq2/flt-wave_break.iso.html
https://rg.to/file/887066c41c1a1bcb184d70018462c69f/flt-wave_break.iso.html