The Lord of the Rings Gollum-FLT

Yüzüklerin Efendisi: Gollum™, JRR Tolkien'in edebi eserlerine dayanan resmi bir uyarlamadır.
Kaybedecek başka bir şeyi yok… Kıymetli'sini geri almak için ne kadar ileri gidecek?
The Fellowship of the Ring™'de anlatılan olaylara paralel olarak geçen The Lord of the Rings: Gollum, bir aksiyon-macera oyunu ve destansı bir interaktif deneyimdir. Gizemli Gollum olarak tehlikeli yolculuğunda oynuyorsunuz ve onun Orta Dünya'daki en güçlü karakterleri nasıl alt ettiğini öğreniyorsunuz.


ANLATILMAMIŞ HİKAYE
Çoğu kişinin hakkında konuşmaya cesaret edemediği tehlikelerden, kendisinden çalınan şeyi bir kez daha ellerinde tutma arzusuyla kurtuldu. Umutsuz arayışı, JRR Tolkien tarafından hazırlanan hikayenin merkezi bir parçası olsa da, hiçbir zaman ayrıntılı olarak anlatılmadı. İlk kez, Gollum'un anlatılmamış hikayesini takip edin: kitaplara inanılmaz derecede sadık kalan bir deneyim. Sauron'un Ağzı ve iblis-örümcek Shelob'tan kaçtığı Mordor'dan kaçışından Legolas'ın babası Elvenking Thranduil'in zindanlarına kadar Gollum, olağanüstü yolculuğunda pek çok macera ve karşılaşma yaşadı.

EYLEM VE GİZLİLİK
Yüzlerce yıldır Yüzük tarafından yozlaştırıldıktan sonra, Gollum olağanüstü bir çeviklik ve keskin zeka geliştirdi. Efsanevi yerleri ve baş döndürücü yükseklikleri keşfetmek ve bunlara sızmak için benzersiz becerilerini kullanın. Barad-dûr'un Kara Kulesi'ne tırmanırken orkları geçerek yolunuzu bulun ve gizemli Kuyutorman'da Elfleri atlatın. Gollum savaşçı olmasa da, fırsat kendini gösterdiğinde dikkatsiz bir düşmanı boğmaktan fazlasıyla yeteneklidir... veya beladan kurtulmanın daha yaratıcı ve daha az riskli bir yolunu bulmak.

BİR KARAKTER, İKİ KİŞİLİK
Gollum, Yüzüklerin Efendisi evrenindeki en büyüleyici karakterlerden biridir. 500 yıl içinde en dayanıklı varlıkları yok edecek olaylar yaşadı. Ama Gollum kırılmaz; eğilir, uyum sağlar...
Bölünmüş kişiliğinin eziyetinden muzdarip, Gollum kadar gaddar ve kötü olabilir, ancak Smeagol kadar arkadaş canlısı ve temkinli olabilir. Güvencesiz ittifaklarınızın geleceğini dikte edecek zorlu ahlaki seçimlerde onun kişiliklerinden hangisinin galip geleceğine karar vermek size kalmış.Tür: Aksiyon, Macera, RYO
Geliştirici: Daedalic Entertainment
Yayıncı: Daedalic Entertainment, Nacon

Sürüm Adı: The_Lord_of_the_Rings_Gollum-FLT
Boyut: 43,3 GB
Bağlantılar: STEAM | 

Kod:


https://turb.pw/i06vrjykkmw0/flt-the_lord_of_the_rings_gollum.iso.html
https://nitroflare.com/view/B466041C27775A8/flt-the_lord_of_the_rings_gollum.iso