God of War-FLT

İskandinav krallığına girin
Olimpos Tanrılarından intikamını yıllar sonra alan Kratos, şimdi İskandinav Tanrıları ve canavarlar aleminde bir insan olarak yaşıyor. Bu acımasız, affetmeyen dünyada hayatta kalmak için savaşması ve oğluna da aynı şeyi yapmasını öğretmesi gerekiyor.İkinci bir şans
yakala Kratos yeniden baba. Saygısını kazanmaya kararlı bir oğul olan Atreus'un akıl hocası ve koruyucusu olarak, oğluyla birlikte çok tehlikeli bir dünyada uzun süredir kendisini tanımlayan öfkeyle başa çıkmak ve kontrol etmek zorunda kalıyor.

Korkunç yaratıkların karanlık, temel bir dünyasına yolculuk
Süslü Olympus'un mermer ve sütunlarından Viking öncesi İskandinav irfanının cesur ormanlarına, dağlarına ve mağaralarına kadar, bu, kendi yaratıklar, canavarlar ve tanrılar panteonuna sahip tamamen yeni bir alemdir.

İçgüdüsel, fiziksel dövüşlere katılın Oyuncuyu
aksiyona hiç olmadığı kadar yaklaştıran bir omuz üstü kamera ile, Kratos'un İskandinav yaratıklarının panteonunun karşılaşacağı God of War™ aynasındaki dövüşler: büyük, cesur ve yorucu. Yeni bir ana silah ve yeni yetenekler, God of War serisinin tanımlayıcı ruhunu korurken, türde yeni bir zemin oluşturan bir çatışma vizyonu sunar.
PC ÖZELLİKLERİ
Yüksek Kaliteli Grafikler
PC'de geliştirilmiş çarpıcı görseller. En yüksek performans için kilitlenmemiş kare hızlarıyla desteklenen cihazlarda [MU1] gerçek 4K çözünürlüğün keyfini çıkarın. Daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş ekran alanı yansımaları, GTAO ve SSDO'nun eklenmesi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli grafik ön ayarları ve seçenekleri aracılığıyla ayarlarınızı çevirin.

NVIDIA® DLSS ve Reflex Support
Kalite performansla buluşuyor. Belirli Nvidia GPU'larda kare hızlarını artırmak ve güzel, keskin görüntüler oluşturmak için NVIDIA Derin Öğrenme Süper Örneklemenin (DLSS) yapay zeka gücünden yararlanın. GeForce GPU'larda arzu ettiğiniz hızlı tepki veren oyun deneyimiyle daha hızlı tepki vermenize ve daha sert kombolar yapmanıza olanak tanıyan NVIDIA Reflex düşük gecikme teknolojisini kullanın.

Kontroller Kişiselleştirme
İstediğiniz gibi oynayın. DUALSHOCK®4 ve DUALSENSE® kablosuz kontrol cihazları, çok çeşitli diğer gamepadler ve fare ve klavye için tamamen özelleştirilebilir bağlamalar için destekle, oyun tarzınıza uyacak şekilde her eylemi ince ayar yapma gücüne sahipsiniz.

Ultra Geniş Destek
Daha önce hiç olmadığı gibi kendinizi kaptırın. Panoramik geniş ekranda nefes kesici manzaralar alarak İskandinav diyarlarında yolculuk edin. 21:9 ultra geniş ekran desteğiyle God of War™, orijinal kusursuz teatral vizyonu daha da genişleten bir sinema kalitesi deneyimi sunar.Tür: Aksiyon, Macera, RYO
Geliştirici: Santa Monica Studio
Yayıncı: PlayStation PC LLC

Sürüm Adı: God of War-FLT
Boyut: 38.6 GB
Bağlantılar: STEAM |Kod:

https://nitro.download/view/5B59CA691C576B5/flt-god_of_war.iso
https://drop.download/szjm25dgo2d8/flt-god_of_war.iso
https://turb.cc/9417t7mgkiog/flt-god_of_war.iso.html
https://rg.to/file/23c87bec60839a8b53b7a321d691b481/flt-god_of_war.iso.html