Adobe Photoshop 2023 v24.2.0.315 (x64) Multilingual


Photoshop ile gerçekliği yeniden hayal edin. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop kullanıyor. Posterlerden ambalajlara, temel afişlerden güzel web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop, yaratıcı dünyayı harekete geçirir. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile harika şeyler yapabilir.


Yaratıcı dünya Photoshop'ta çalışır.
Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop kullanıyor.

Herkesin herhangi bir şey tasarlaması için tasarlandı.
Posterlerden ambalajlara, temel afişlerden güzel web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop, yaratıcı dünyayı harekete geçirir. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile harika şeyler yapabilir.

Sadece fotoğraf çekmek değil. Nefes kesen.
İster günlük düzenlemeler, ister toplu dönüşümler arıyor olun, grafik tasarım yazılımımız, anlık fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık araçları seti sunar. Eski fotoğrafları ayarlayın, kırpın, nesneleri kaldırın, rötuş yapın ve onarın. Sıradanı sıra dışı bir şeye dönüştürmek için renklerle, efektlerle ve daha fazlasıyla oynayın.

Boya fırçasına güç.
İllüstratörler için özel olarak tasarlanmış araçlarla hayal ettiğiniz her şeyi çizin ve boyayın. Mükemmel simetrik desenlerde boyayın. Kontur yumuşatma ile parlak görünümler elde edin. Ünlü illüstratör Kyle T. Webster'ın 1.000'den fazla örneği de dahil olmak üzere gerçek hissi veren kurşun kalemler, tükenmez kalemler, keçeli kalemler ve fırçalarla yaratın.

Simetri modu
Eksenlerinizi tanımlamanıza ve dairesel, radyal, spiral ve mandala gibi önceden ayarlanmış desenler arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan yeni bir modla mükemmel bir simetri içinde boyayın.

Yeni İçeriğe Uygun Dolgu deneyimi
Özel bir çalışma alanı, dolgular için kullanılacak tam pikselleri seçmenize olanak tanır ve Adobe Sensei, bunları döndürmeyi, ölçeklemeyi ve yansıtmayı kolaylaştırır.

Çerçeve aracı
Tuvalinizde yer tutucu olarak kullanmak için şekil veya metin çerçeveleri oluşturun. Çerçeveleri doldurmak için görüntüleri sürükleyip bırakın ve sığacak şekilde ölçeklendirilsinler.

Minimum Gereksinimler:
- İşlemci: Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci
- İşletim sistemi: Microsoft Windows 10 (64 bit) sürüm 1703 (Creators Update) ve sonrası
- RAM 2 GB veya daha fazla RAM (8 GB önerilir)
- Sabit disk alanı: 3,1 GB veya daha fazla kullanılabilir sabit disk 64 bit kurulum için disk alanı; yükleme sırasında ek boş alan gerekir (büyük/küçük harfe duyarlı dosya sistemi kullanan bir birime yüklenemez)
- Monitör çözünürlüğü: 16 bit renk ve 512 MB veya daha fazla ayrılmış VRAM ile 1024 x 768 ekran (1280x800 önerilir); 2 GB önerilir**
- Grafik işlemci hızlandırma gereksinimleri OpenGL 2.0 özellikli sistem

Photoshop aşağıdaki dillerde mevcuttur:
Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Français*, İbranice*, Macarca, Italiano, Nederlands, Norveççe, Lehçe, Português (Brezilya), Suomi, Svenska, Türkçe, Ukraynaca, čeština, Русский , 日本語, 简体中文, 繁體中文, 한국어
Sürüm Adı: Adobe Photoshop 2023 v24.2.0.315 (x64) Çok Dilli
Boyut: 2,9 GB
Bağlantılar: ANA SAYFA Kod:

https://nitroflare.com/view/3AD67846FDBEE73/AdobePhotoshop.2023.V24.2.0.315.X64.Multilingual.rar
https://turb.pw/t8cqrawlbm4g/AdobePhotoshop.2023.V24.2.0.315.X64.Multilingual.rar.html
https://drop.download/nf1nrivy46f6