Maç Sayısı - Match Point 2005 Türkçe Dil Seçenekli DUAL BDRip


Adı: Match Point - Mac Sayisi
IMDb Puanı: 7.6/10
Yönetmen: Woody Allen
Ülke: İngiltere, Rusya, İrlanda, Lüksemburg, ABD
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Süre: 2 hours 4 minutes
Oyuncular: Scarlett Johansson, Jonathan Rhys Meyers, Emily Mortimer, Matthew Goode, Alexander Armstrong, Paul Kaye, Brian Cox, Penelope Wilton, Janis Kelly, Alan Oke, Mark Gatiss, Philip Mansfield, Simon Kunz, Geoffrey Streatfeild, Mary Hegarty, John Fortune, Rupert Penry-Jones, Patricia Whymark


IMDb: https://www.imdb.com/title/tt0416320/


Özet: Bir tenis maçında topun çizgiye yaklaştığı anlar vardır. Biraz da şansın yardımıyla top içeri düşebilir ve kazanırsın? Ya da ileri gider ve kaybedersin? Gerçek bu kadar basit midir?
Bir tenisçi olan Chris hayatı boyunca şansı yaver gittiği için kıskanılmıştır. Özellikle en yakın arkadaşı Tom'un kız kardeşi Chloe ile evlenmeye kalkıp büyük bir servetin ortaklarından biri olma şansını yakalayınca ...
Chris'in hayatının en mutlu günleri olması gereken evlilik aşamasında hayaller, Tom'un rüyaları bile süsleyecek derecede güzel nişanlısı ile tanışınca sona erer. Hayranlık kısa süre sonra takıntı boyutunda tutkuya dönüşecek ve Chris'i zor bir seçime zorlayacaktır.
Woody Allen?ı Büyük Elma'nın dışına çıkarmayı başarmış olan Maç Sayısı, usta yönetmenin tamamını Londra’da çekmiş olduğu ilk film olma özelliği de taşıyor.


Fragman:

 


Kod:
 https://tbit.to/pogxbklakvs7/Match.Point-Mac.Sayisi.2005.BDRip.TR-EN-DE.AAC.x264.mkv.html
https://drop.download/wzkqpw1thomn
https://swhoi.com/ue3tf3iy559g	Match Point-Mac Sayisi 2005 BDRip TR-EN-DE AAC x264

Türkçe Altyazı Seçenekleri turkcealtyazi.org planetdp.org
https://turkcealtyazi.org/mov/0416320/match-point.html