Yedi Yaşam - Seven Pounds 2008 Türkçe Dil Seçenekli DUAL 576p


Adı: Yedi Yaşam - Seven Pounds
IMDb Puanı: 7.6/10
Yönetmen: Gabriele Muccino
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Süre: 2 hours 3 minutes
Oyuncular: Will Smith, Rosario Dawson, Woody Harrelson, Michael Ealy, Barry Pepper, Elpidia Carrillo, Robinne Lee, Joe Nunez, Bill Smitrovich, Tim Kelleher, Gina Hecht, Andy Milder, Judyann Elder, Sarah Jane Morris, Madison Pettis, Ivan Angulo, Octavia Spencer, Cynthia Rube


IMDb: https://www.imdb.com/title/tt0814314/


Özet: İzleyiciyi avucuna alan bir gizem ve şaşırtıcı bir aşk öyküsü sunan Seven Pounds/Yedi Yaşam hayat ve ölüm, pişmanlık ve bağışlama, yabancılar ve dostluk, aşk ve kefaret üzerine kışkırtıcı sorular soruyor ve insanların kaderlerini şaşırtıcı biçimde birbirine bağlayan şeyleri takip ediyor.


Her şey yedi isimden oluşan bir listeyle başlıyor: Ben Thomas, Holly Apelgren, Connie Tepos, George Ristuccia, Nicholas Adams, Ezra Turner ve Emily Posa. Tek ortak noktaları, her birinin bir dönüm noktasına ulaşmış ve umutsuz derecede ?maddi, manevi ya da tıbbi'yardıma muhtaç olmalarıdır.


Hiçbiri, Ben'in kefaret planını uygulamak için her birini teker teker seçtiğinden haberdar değildir. Ama hayat dolu bir kalp hastası olan Emily Rosa (Rosario Dawson), Ben'in olanaksız sandığı bir şey yaparak planın gidişatını değiştirir: Yakınlaştığı Ben'in dünyaya bakışını altüst eder.
Fragman:

 


Kod:
 https://tbit.to/b2j7s3ma1kds/Seven.Pounds.2008.DUAL.WEB-DL.540p.5.1CHN.mkv.html
https://drop.download/gpfx5rsjsuw7
https://jodwish.com/jdnbgpxmlron	Seven Pounds 2008 DUAL WEB-DL 540p 5 1CHN

Türkçe Altyazı Seçenekleri turkcealtyazi.org planetdp.org
https://turkcealtyazi.org/mov/0814314/seven-pounds.html