World of One Holistic Edition-PLAZA

Hayal edin...
İhtiyacınız olan her şeye sahip kendi küçük dünyanızda yaşıyorsunuz - rahat ev, sallanan sandalyeli arka bahçe, güzel bahçe ve müzikli ve sınırsız sayıda havai fişekli kendi eğlence parkınız. Yıldızlara dokunmak için bir dönme dolabınız bile var! Bu tenha cennetle aranızda hiçbir şey durmuyor, sadece zihninizin gerisinde bir şeylerin yanlış gittiğine dair rahatsız edici bir his var. Bir noktada, her şey çarpıcı bir şekilde değişiyor ve şimdi bu dünyanın gerçekte neyi gizlediğini bulmanız gerekiyor… Özellikler:
Küçük, gezegen benzeri dünyalarda Küçük Prens'in dünyasındaymışsınız gibi bir yolculuğa çıkmak üzeresiniz. Ancak bunlar sizi öldürmeye çalışan canavarlarla, hızlı ve dikkatli olmanızı gerektiren ölümcül tuzaklar ve bilmecelerle dolu.
Karanlık bir masalın ilginç ve atmosferik dünyasına dalın ve pusta neyin gizlendiğini bulmak için özüne ulaşın.

Bağımsız platform oyunu World of One, oyun boyunca yaptığınız eylemlere bağlı olarak çoklu çözümler, büyük patron dövüşleri, düşman yaratıklar ve 4 farklı son içeren birçok seviyeye ve bulmacaya sahiptir. Sadece kararlılığınız yolculuğunuzu tamamlamanıza ve kendinizle ilgili gerçeği bulmanıza yardımcı olacaktır.


Dikkat edin, World of One zihninize ve becerilerinize meydan okuyacaktır. Ayrıca, oyunun tamamlanması size sadece 3 can veren "Yeni oyun+" modunun kilidini açar. Bu meydan okumayı kabul edecek misin?


Tür: Macera, Bağımsız Yapımcı
Geliştirici: Grimwood Team
Yayımcı: Grimwood Team

Sürüm Adı: World.of.One.Holistic.Edition-PLAZA
Boyut: 2.1 GB
Bağlantılar: STEAM |Kod:
https://drop.download/k8i912xdiaag/plaza-world.of.one.holistic.edition.iso
https://nitro.download/view/69A1959F80DF18C/plaza-world.of.one.holistic.edition.iso
https://turb.cc/uuwr6oapfr4m/plaza-world.of.one.holistic.edition.iso.html
https://rg.to/file/8de47edbd76df08c0d9d2a749e8a2d25/plaza-world.of.one.holistic.edition.iso.html