Nickelodeon All Star Brawl-CODEX

Bombalı platform savaşlarında en sevdiğiniz Nickelodeon karakterleri olarak savaşın ............ ................Nickelodeon evreninden güç dolu bir kahraman kadrosuyla, SpongeBob Squarepants, Teenage Mutant Ninja Turtles, The Loud House, Danny Phantom, Aaahh'dan tüm yıldızlarla yüzleşin! Gerçek Canavarlar, Yabani Thornberrys, Hey Arnold!, Rugrats ve daha fazlası, nihai animasyon hakimiyetini belirlemek için. Kişiliklerinden ilham alan benzersiz hareket setleri ve saldırıları ile her karakter, Nickelodeon'un hayran kitlesi için sonsuz aksiyon sağlayan bireysel bir oyun stiline sahiptir. Favorinizi seçin ve ardından çevrimiçi ve yerel çok oyunculu aksiyonla yoğun kavgaların başlamasına izin verin.  • Oynanabilir karakterler arasında Aaahh'dan SpongeBob, Lincoln Loud, Ninja Turtles Michelangelo ve Leonardo, Oblina yer alıyor!!! Gerçek Canavarlar, İstilacı Zim ve çok daha fazlası!
  • Spongebob Squarepants serisinden Jellyfish Field, Teenage Mutant Ninja Turtles serisinden Technodrome gibi 20 temalı seviye ve daha fazlası!
  • Her karakter, sevimli kişiliklerinden yola çıkarak tamamen farklı ve yenilikçi bir oyun tarzı ve hareket seti sunar.
  • Arkadaşlarınızla aynı anda veya çevrimiçi rekabetçi çok oyunculu modda 4 oyuncuya kadar yerel olarak savaşınTür: Aksiyon
Geliştirici: Ludosity, Fair Play Labs
Yayımcı: GameMill Entertainment

Yayın Adı: Nickelodeon.All.Star.Brawl-CODEX
Boyut: 4.7 GB
Bağlantılar: STEAM |Kod:

https://nitro.download/view/1F0124A25D630AD/codex-nickelodeon.all.star.brawl.iso
https://drop.download/1wx0lr64m264/codex-nickelodeon.all.star.brawl.iso
https://turb.cc/rdpnnxkkajh5/codex-nickelodeon.all.star.brawl.iso.html
https://rg.to/file/3eb8f7786e44c6bf9080027bb21ff254/codex-nickelodeon.all.star.brawl.iso.html