Love Season-DARKSiDERS


Aşk Mevsimi, gizemli bir fırtınanın köyünü vurup çiftliğini yok etmesi ve tanıdıklarına, arkadaşlarına ve ailesine her türlü soruna neden olduktan sonra hayatının alt üst olduğunu gören, sosyal açıdan tuhaf genç bir çiftçi hakkında bir büyüme hikayesi anlatıyor.
Etrafındaki insanlara yardım etme ihtiyacı, kabuğundan çıkma, maceralara atılma, hayatını riske atma ve sonunda bir zamanlar sadece hayal edebileceği kadınların dikkatini çekme yolunda yeni bir yola götürür.


Aşk Sezonu birkaç animasyon sahnesi içeriyor ve gelecekteki güncellemelerde onu diğer sahnelere genişletme planlarımız var. Ayrıca resimler, sahneler ve çizgi romanlar da dahil olmak üzere bazı ekstra içeriklere sahip bir oyun içi galeriye de erişebileceksiniz ve güncellemeler de alacak!
Bu görsel roman, farklı karakterlere dahil olma şeklinizi değiştiren seçimler yapabileceğiniz, kararlarınıza bağlı olarak farklı sahneleri izlemenize olanak tanıyan bir hikaye anlatıyor.
Burada hiçbir oyun öğesi (mini oyunlar ve zaman yönetimi gibi) yoktur, bu yüzden sıkıcı aktivitelere takılmaktan hoşlanmıyorsanız ama eğlenceli bir hikaye okumak, güzel kadınlarla ilişkiler kurmak ve çok sayıda seks sahnesi izlemekle ilgileniyorsanız, o zaman o zaman bu oyun tam size göre!
Love Season – Farmer's Dreams, planladığımız hikayenin ilk bölümünü anlatıyor ama aynı zamanda tam bir oyun olarak duruyor. Umarım eğlenirsiniz!Tür: Macera, Bağımsız Yapımcı
Geliştirici: MuseX
Yayımcı: MX Games

Sürüm Adı: Love.Season-DARKSIDERS
Boyut: 2,2 GB
Bağlantılar: STEAM |

Kod:
https://nitro.download/view/D96E4A071D56E2C/ds-loveseason.iso
https://drop.download/djln8nvjbbmq/ds-loveseason.iso
https://turb.cc/nxcnelilu02g/ds-loveseason.iso.html
https://rg.to/file/c0edc02dd9948b3446345e806f792553/ds-loveseason.iso.html