Brigador Up-Armored Edition The Blood Anniversary-FLT

Brigador: Up-Armored Edition için The Blood Anniversary güncellemesine hoş geldiniz! Bugün yeni görsel efektler, yeni içerik ve 14 Haziran 10:00 Pasifik Saati ile sona eren her şeyde %66'lık çok özel bir haftalık indirimle 1.0 lansmanımızın beşinci yıl dönümünü kutluyoruz. İster geçen yıl bizi yeni keşfettiniz, ister oyunu 2014'teki kapalı alfadan beri takip ediyor olun - teşekkür ederim.
Yok ettiğiniz her şey, pilotlara daha da yıkıcı araçların, silahların ve zorlukların kilidini açmak için kullanılabilecek para kazandırır.
Kendi Brigador deneyiminizi yaratın ve modkit araçlarıyla seviyeler oluşturun.
KAN
Mekanik olmayan NPC'ler artık daha bariz bir şekilde korkunç bir sonla buluşuyor İlk senaryo seviyesi Awake On Foreign Shores'ın artık oynaması biraz farklı olacak (bu özellik AYARLAR'dan açılıp kapatılabilir).

KRATLAR
Birkaç silah artık seviyelerde yer karoları üzerinde çarpma kraterleri bırakacak (bu özellik AYARLAR'dan açılıp kapatılabilir).

PİLOTLAR
Fractal Softworks ve Consumer Softproducts'tan bize Freelance operasyonlar için üç yeni Brigador'un hazır olduğunu bildiren arkadaşlarımızla konuştuk. Önümüzdeki spoiler, sadece önyüklemeden önce bilmek istiyorsanız tıklayın.

KAMPANYA
Kampanya moduna, powersuit odaklı dört isteğe bağlı görev eklendi (seferi ilerletmek için bu görevlerin tamamlanması gerekli değildir).

FREELANCE
Freelance'daki tüm koşular artık oyun sırasında bir "joker karakter" düşman listesi oluşturma şansına sahip. Daha önce, oyun ortaya çıkacak bir ulus seçecek ve o fraksiyon için bir düşman araçları paleti seçecekti, bu paletin zorluğu ise hem koşu ilerlemenize hem de pilot seçiminize göre olacaktı.

Joker karakter yumurtlama listeleri hala bir hizip seçer, ancak belirli bir temada. Örneğin, bir Spacer joker yumurtlama listesi, yedekte bir kamikaze agrav sürüsü olan birkaç patron araç olabilirken, bir Corvid joker karakter yumurtlama listesi, sırt bisikletleri ve yerçekimi bisikletleri gibi neredeyse tüm hızlı araçlar olacaktır.
Bu değişiklikle, Freelance koşularına daha fazla çeşitlilik getirmeyi ve oyuncuları tetikte tutmayı umuyoruz.
ARAÇLAR
Zed Prime artık Serbest modda kullanılabilir. İkiz ağır sert noktalara sahip Ultra sınıf bir agravdır. Çift Otomos kullanırken lütfen cephane sayınızı kontrol ettiğinizden emin olun.

Genre: Action, Indie
Developer: Stellar Jockeys, Gausswerks
Publisher: Stellar Jockeys

Release Name: Brigador_Up-Armored_Edition_The_Blood_Anniversary-FLT
Size: 961.9 MB
Links: STEAM |Kod:
https://nitro.download/view/9B803BCAD6BF9F5/flt-brigador_up-armored_edition_the_blood_anniversary.ISO
https://dropapk.to/kb2ee8j2fmgo/flt-brigador_up-armored_edition_the_blood_anniversary.ISO
https://turb.cc/frm8erwnxj3e/flt-brigador_up-armored_edition_the_blood_anniversary.ISO.html
https://rg.to/file/fa9add5b845f55d821ed9e8c88735f76/flt-brigador_up-armored_edition_the_blood_anniversary.ISO.html